Rock FM Best FM
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Moda

radyo-moda

Radyo Moda

Radyo Moda,96.8’den yayın yapan Radyo Moda Pop müzik türlerini başarılı bir şekilde dinleyiciye aktarmaktadır.Seçtiği güzel parçalarla kendini sevdiren Radyo Moda, online olarak dinlemek isteyenler içinde internetten yayın yapmaktadır.Radyo Moda dinlemek için bu sayfamızı kullanabilirsiniz.

Radyo Moda

Radyo Kanalı Hakkında
Radyo Moda Stüdyolarında dünyanın önde gelen otomasyon sistemi, digital onair ve produksiyon mixerleri kullanılmaktadır. Sistemler tam yayın kontrolü ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.Otomasyon sistemi Master Control ve Selector olarak iki ana yazılım ile kontrol edilmektedir.Ayrıca Sistem bünyesinde 24 saat kayıt yapabilme özelliğine sahip (Tracker) kayıt sistemi de bulunmaktadır.


MasterControl NT (MC-NT) tam olarak yayın için tasarlanmış bir radyo otomasyon sitemidir. MasterControl NT Dünyanın en önde gelen müzik planlama yazılımı Selector’le tam entegrasyon sağlayabilen tek otomasyon sistemidir. %100 uyum ile sağlanan birlikte çalışma avantajı, MCNT’nin Living log (aktüel yayın akış modülü), Hot Key (manuel jingle modülü),
“Real-feel” voice tracking (gerçek ses kayıt modülü), Log-Linked Web Browser (yayın akışına bağlı web gezgini) avantajlarıyla birleşerek yayıncıların bütün operasyonlarını kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlamaktadır.

Radyo Moda

Radyo Kanalı İletişim
Cep telefonunuzun mesaj bölümünün ilk kısmına moda yazın, 3004’e yollayın.
Ya da kadir@radyomoda.com adresine mail atın.
Adres: Doğan TV Center Bağcılar / İstanbul
Telefon: 0212 413 54 15
Web: www.radyomoda.com

Radyo Moda

Radyo Kanalı Frekans
İstanbul 96.8
Antalya 99.7
Diyarbakır 92.7
Erzurum 95.0
Kayseri 92.0
Konya 99.8
Malatya 90.3
Bu verdiğimiz frekansları kullanarak, uydudan Radyo Moda‘yı takip edebilirsiniz.Radyo alıcınız yoksa ve dinlemek istiyorsanız, sitemizi ziyaret ederek gerçekleştirebilirsiniz.Radyo Moda 96.8’den İstanbul’dan yayın yapıyor.

Yapılan Yorum Sayısı 1

  1. hilal

    bu sene moda buuuu 😀

Bir cevap yazın