Çilek Fm Joy Türk Akustik
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Nefes

Radyo Nefes

Radyo Nefes

Radyo Nefes , internet üzerinden yayın yapmakta olan bir web radyosudur.Genelde slow , pop ve arabesk tarzda yayınlar yapan radyo dinleycilerine “Bize kulak veren herkese teşekkür ediyoruz ” sloganını benimsemiş.

Radyo Nefes Hakkında

2008′in Subat ayında Flatcast Radyo olarak kurulan Radyo Nefes, internet üzerinden yaklaşık 3 sene boyunca takipçilerini radyo ve sohbet ortamında ağırlamıştır.

2011 yılında yenilenerek, yayınlarımız Shoutcast Radyo sistemi üzerinden, Hosting Radyo paneliyle test yayınlarına Türkçe Karışık Müzik formatında bir süre devam etmiştir.

1 Eylül 2012 tarihinde yeni tarzıyla internet üzerinden ”Damardan Kalbe Yeni Aşkınız” sloganı ile asıl yayına başlamıştır.

%70 Arabesk Fantazi, %15 Türk Halk Müziği, %15 Slow Müzik formatında dinleyicilerinin istekleri doğrultusunda en güzel ve en çok sevilen şarkıları sizlere ulaştırmaktadır.

İletişim Adresleri

Bu radyo kanalına ulaşmak için buradaki adresi kullanabilirsiniz.Bu radyo kanalını internet üzerinden dinleyebilir ve arkadaşlarınıza dinlemesi için tavsiye edebilirsiniz

Bir cevap yazın