Joy Türk Slow Türk
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Seymen

radyo-seymen

Radyo Seymen

Radyo Seymen,107.0 frekansından Ankara müzikleri yayınlamakta olan bir radyo kanalıdır.Yaptığı müzikler genelde belli bir yöreye aittir.En fazla Ankara’da dinlenen Radyo kanalı, internet üzerinden dinlemek isteyen takipçileri tarafından online olarak takip edilebilmektedir.Sizlerde özellikle ankara müziklerini ve parçalarını dinlemeyi seviyorsanız, mutlaka Radyo Seymen dinlemelisiniz.

Radyo Seymen

Radyo Kanalı Hakkında
Radyo seymen, 107.0 frekansında istanbuldan ankara müzikleri yayınlamaktadır.Çeşitli programların yer verildiği seymen fm hareketli oyun havaları ile dinleyici bulmaktadır.Sitesinden online dinlemeye müsait olan seymen fm radyo, kullanıcılarını aralıksız ankaraya götürmektedir.
iç anadolu müziklerine doyacasınız.


Görünüş itibariyle radyo barış’ın frekansı bu radyoya devredildi..Şuanda seymen fm adıyla devam edilmektedir.İnsandaki bütün kötü duyguları en çok 5 dakika içinde silebilen seymen fm.Aşk acısı, hasret, kızgınlık her türlü duyguyu geçici süreliğine yok etmektedir.

Radyo Seymen

Radyo Kanalı İletişim
Vatan Medya Grubu
E-mail: info@vatanmedya.com.tr

Radyo Seymen

Radyo Kanalı Frekans
Istanbul: 107.0
Seymen FM, Karasal yayından yani FM bandından Radyo Seymen dinlemek isterseniz, ayarlamanız gereken frekans 107.0’dır.Böyle bir imkanınız yoksa, online olarak internetten Radyo Seymen dinleyebilirsiniz.Radyo Seymen kanalını dinlerken, aynı zamanda da yorum yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın