Radyo Ilgın FM İnce Fm
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Tempo

Radyo Tempo 90.2

Radyo Tempo


Radyo Tempo 90.2 frekansından Manisa ve çevresinde Türkçe Pop ve Slow müzik türünde geniş müzik arşiviyle dinleyicileriyle buluşmaktadır.Radyo Tempo dinlemek için sitemizi kullanabilir ve arkadaşlarınızla paylaşarak onlarında bu radyoyu öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Radyo Tempo Hakkında

Her geçen gün yayın anlayışına farklı bir şeyler kattığımıza inanıyoruz. Teknolojiyi yakından takip ediyoruz. Amacımız her zaman en iyisini ve en farklısını sunarken, insanları sıkmadan yeni ve güzel şeyler verebilmek.

Yenilikçi ve gelişimci anlayışımızla Manisa da bir ilke imza attık. Türk Patent Enstitüsünden isim patentini alarak, markalaşmanın da gururunu yaşıyoruz. Manisa’da ilk ve tek, Radyo Tempo artık bir marka! Bizler Radyo Tempo olarak, güzellikleri başarı ile gerçekleştirmek için, hedefe doğru atılan tüm imzaların arkasındayız. Müziği anlatmak, paylaşmak adına iyi olan her şeyin yanında ve sevdiğiniz tüm müziklerle dinleyicilerimizin kulağındayız.

Ulusal markaların yanında Bölgenin ekonomik yaşamına katkı sağlamak amacıyla bölgesel ölçekte üretim ve satış yapan, hizmet yürüten işletmelerin tüketiciye ulaşmasında verimli bir araç olmaktadır.

Radyo Tempo İletişim

Vuslat Özel Radyo Televizyon Yayıncılığı A.Ş.

1. Anafartalar mahallesi. Mustafa Kemal Paşa Caddesi. 3. sokak. No:2 Kat:4 MANİSA

Telefon : 0236-237 80 82 Fax: 0236-237 80 84

Web : www.radyotempo.com

Mail : bilgi@radyotempo.com

Frekans Bilgileri

90.2 frekansından Manisa ve çevresinde karasal yayın radyo tempomu online dinlemek için sitemizi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın