Radyo Rhyme Gözyaşı Fm
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Trafik

104.2 frekansından yayın yapan Radyo Trafik ,

Radyo Trafik

Radyo Trafik


İstanbul ve çevresindeki trafik durumlarını gönüllü muhabirleri sayesinde canlı olarak yayınlarını sürdürmekte ve yoğun İstanbul trafiğinde şoförlere trafik hakkında bilgiler vermektedir.Bunun yanı sıra pop , slow ve yabancı müziklere de yer vererek dinleyicilerine kaliteli şarkılar dinletmekte ve onların istanbul trafiğinde daha rahat yolculuk etmesine yardımcı olmaktadır.Radyo Trafik dinlemek için sitemizi kullanabilir ve canlı dinleyebilirsiniz.

Radyo Trafik Hakkında Bilgiler

Radyo Trafik, 24 saat boyunca yollardan haberleri; kaza, arıza yapan araç, yol çalışması ya da aşırı yoğunluk bilgisini gönüllü muhabirleri ve dinleyenleriyle anında yayına taşıyor.


Radyo Trafik gün içinde sadece trafikten değil kentin her noktasından haber veriyor. Dinleyenler elektrik, su kesintisi, iptal edilen seferler ve kültür sanat etkinlikleri ile ilgili de bilgi sahibi olabiliyor. Yollarda yaralı ya da kaybolmuş hayvanlar için de hassasiyet gösteriliyor ve radyo-dinleyici işbirliğiyle yardımcı olunuyor.

HELİKOPTERDEN CANLI YAYIN
Radyo, helikopterden her gün canlı yayın yaparak radyoculuk tarihinde bir ilki gerçekleştirdi. Her sabah gerçekleşen yayınlarla şehrin her noktasından trafik bilgisine ulaşılabiliyor ve sürücülere alternatif yollar sunuluyor

Radyo Trafik İletişim

Adres : Hacı Osman Bayırı No:65 Sarıyer / İstanbul
Haber Merkezi : 0212 363 04 75
Canlı Yayın : 0212 363 04 14
E-Posta : bilgi@radyotrafik.com
Faks : 0 212 363 04 00

Radyo Trafik Frekans Bilgileri

Radyo Trafik 104.2 frekansından İstanbul ve çevresinde karasal yayın yapmaktadır.Radyoyu online dinlemek isterseniz sitemizden de online dinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın