Radyo 09 Radyo Mehtap
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Ülkü

Radyo Ülkü

Radyo Ülkü

Radyo Ülkü,101.1 frekansında Konya’dan yayın yapmaktadır.Radyo genelde halk müziği türünde yayınlar yaparak dinleyicilerine ulaşmaktadır.

Radyo Ülkü Hakkında Bilgiler

Radyo ÜLKÜ; Konya ve geneline 100,1 frekansından; Ayrıca www.ulkufm.com. Sitesinden tüm Türkiye ve Dünya’ya yayın yapmaktadır.
Yayınlarımızda dinleyici memnuniyeti ve kaliteyi ön plana çıkaran,Milli ve manevi değerlere saygılı,hassas çizgiyi takip etmekteyiz.

THM, TSM ve Özgün Türk Müziği tarzında seçkin ve kaliteli müzik yayını anlayışıyla Haber, Kültür, Açık oturum, şiir, istekler, Dini İçerikli programlarıyla tamamen profesyonellik içerisinde sizlere hizmet etmektedir.

Yayın akışımız içerisinde,doğruları ve gerçekleri anlatarak ,verilen mesajlarla, gelecek nesillerin bilinçli yetişmesine ve yetiştirilmesine katkı sağlamak amacındayız.
Dinleyici kitlemizin her geçen gün daha çok artması; hem radyomuza olan talepleri hem de yayınlanan reklâmlarımızla firmalarımıza geri dönüşüm sağlaması bizleri mutlu etmektedir.

1992 yılında yayın hayatına başlayan radyo ülkü,1995 yılında ” Karatay Ülkü Radyo Televizyon Yayıncılık A.Ş” bünyesinde seçkin yayın anlayışı, elit dinleyicisi ve profesyonel kadrosuyla,çıktığı gönül yolculuğunda GÖNÜLLERİN RADYOSU sloğanı ile yoluna devam etmiştir.2010 Yılında “Konya Vizyon” dergisinin organize ettiği yılın en iyileri anketinde radyo ülkü, dinleyicilerinin çok büyük desteği ile,2010 yılının en iyi Radyosu seçilmiştir.

Geçmişten bu günlere elit ve seçkin bir dinleyici kitlesi ile gerek bölgemizde gerekse web sitemizde kısa zamanda yüzbinlere ulaşan dinlenme oranları ile radyomuz gönül dostlarının desteği ile daima zirvede olmuştur.
Radyo Ülkü olarak dinleyicilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmanın gayreti ve sizlerin desteği ile sizlere layık olmaya çalışarak yoluna devam edecektir.
Radyo Ülkü

Radyo Ülkü İletişim Bilgileri

Vatan Caddesi Selay İş Merkezi Kat:5 No:504
Selçuklu – KONYA
Tel: 0332 320 15 00
Radyo Ülkü

Frekans Bilgileri

Konya ve geneline 100,1 frekansından karasal yayını ulaştırmaktadır.Yöresel müziklerin durmadan çalındığı radyo ülkü sitemizden online olarak dinlenebilmektedir.Radyo ülkü halk türküleri ve yerel ezgiler ile dinleyicilerine hoş vakitler geçirtmektedir.Ülkü radyo dinlemek için bu sayfayı ziyaret etmeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın