Number One FM
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Radyo Voyage

radyo-voyage

Radyo Voyage

Radyo Voyage,107.4 frekansından Jazz ve Klasik türünde yayınlar yapmakta olan bir Ambiant radyo kanalıdır.Dünyanın müziğine yolculuk sloganı ile birbirinden farklı ve güzel müzikleri, Radyo Voyage‘de bulabilirsiniz..Dinlendirici müzikler için bu sayfamızı ziyaret edip, Radyo Voyage dinleyebilirsiniz.

Radyo Voyage

Radyo Kanalı Hakkında
Türkiye’nin ilk Ambient, Soundtrack ve New Age müzik radyosu Radyo Voyage, İstanbul ve çevresinde 107.4 te ,
Bursa’da 93.8 frekansında dinlenebilmektedir.

Üç ulusal, üç bölgesel radyo istasyonu ile Türkiye’nin en büyük radyo grubunu oluşturan Doğuş Yayın Grubu, müzikseverlere, farklı lezzete sahip bir radyo istasyonu daha armağan ediyor: Radyo Voyage. Radyo yayın anlayışı ve müzikal kimliği ile kendi alanında ilk ve tek.
Radyo Voyage

Müzikte, uluslararası etkileşimlerle ortaya çıkan yeni yönelim, tür ve denemelerden oluşan örneklerin yer aldığı “Voyage”, müzikal kimliğiyle bugüne dek benzeri duyulmamış bir yayın anlayışı sunuyor. Radyo Voyage Klasik Müzik yapıtlarının modern, sıra dışı, hatta deneysel yorumları ile etnik altyapıların üzerine inşa edilmiş “New Age” çalışmalara sık rastlanacak radyo, günlük yaşamın her anında bize eşlik edecek şekilde tasarlandı.

Radyo Voyage müzikal kurgusu ve dinleyicilerinin yönlendirmesiyle daha da olgunlaşacak bu yayın kimliği, hayatımızın fonundaki varlığı ile sıradan veya rutin olanı özelleştirecek, özel anlarımızı ise daha anlamlı ve keyifli kılacak.
Farklı olanı keşfedecek, yeni arayışlara kapı açacak…

Radyo Voyage, müziğin sınırsız evreninde yeni ve farklı olanı arayanlara da sıra dışı ve keyifli bir yolculuk vaat ediyor.

Radio Voyage adının çağrıştırdığı gibi, yola çıkmak, bulunduğu ortamdan uzaklaşmak isteyen “serüvencilere” mutlaka denemeleri gereken bir kapı aralayan “Voyage”, 10 kadar değişik müzik türünü biraraya getiriyor, kaynaştırıyor.

Radyo Voyage, Ambient, Chill Out, Down Tempo, Sountrack, New Age, Avant Classical, Pop Classic, Gregorian Pop, World Music ve Ethnic Jazz gibi ortak noktası “yenilikçi ve denemeci” olan müzikal türleri yan yana koyuyor. “Voyage”, arayış ve denemelerle ortaya çıkan bu türlerin yeni ve en güzel örnekleriyle dinleyicisine ayrıca keşif yapma imkânı sunuyor.

Radio Voyage Türkiye’den “New Age” türündeki yapıtlar ile kendi yayın kimliğine uygun Akdenizli ve Oryantal tınılarla bezenmiş “arayış eksenli deneysel” çalışmalardan da örneklere yer veriyor.

Radyo Voyage

Radyo Kanalı İletişim
Telefon: (0212) 335 00 00
E-mail: voyage@ntv.com.tr

Radyo Voyage

Radyo Kanalı Frekans
İstanbul: 107.4
Bursa : 93.8
Türksat 2a / 3a üzerinden 11054 h 30000 frekansında.
Radyo Voyage kanalını uydu ve radyo alıcısı ile takip etmek istiyorsanız, yukarıda sizlere vermiş olduğumuz bilgileri kullanabilirsiniz.Uydu ile dinlemek için 107.4 frekansını ayarlamanız yeterli olacaktır.Radyo Voyage dinlemenin en kolay yerindesiniz.

Yapılan Yorum Sayısı: 3

  1. Cengiz

    harikasın radyo voyage, böyle devam

  2. ömer

    harika parçalar bunlar voyage

  3. Nevzat TUNA

    Teşekkürler tüm Voyage ekibine,,,,,,

Bir cevap yazın