Radyo Banko Radyo Moda
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Rock FM

rock-fm

Rock FM

Rock FM,94.5 frekansından Rock müzikler yayınlamaktadır.İstanbul’dan yaptığı yayınlar ile bir çok kullanıcıya ulaşmayı başaran Rock FM, internet üzerinden online olarak dinlenip, takip edilebilmektedir.Birbirinden güzel ve başarılı Rock parçaları dinlemek istiyorsanız, sizlere Rock FM dinlemeyi öneririz.

Rock FM

Radyo Kanalı Hakkında
Türkiye’nin Tek Rock Radyosu Huzurlarınızda
Rock FM 94.5, Rock müziği kültürü içinde büyümüş, müziği bir yaşam tarzı olarak kabul eden geniş bir programcı ve yayıncı kadrosuna sahiptir. Yaptığı yayınlarda asla kimsenin dil, din, ırk ve kişisel görüşlerini eleştirmez, herkesin ortak noktası olan Rock müziği felsefesinde buluşur.


Politik görüş barındırmaz. Yayıncılık anlayışımızın en önemli noktası Müziğin içindeki ruhu paylaşmaktır.
Pop-Rock tan Metal’e kadar dünyadaki en geniş arşivlerden birine sahiptir. Dinleyicilerin ne dinlemek istediği Rock FM için çok önemlidir. Rock müziğinin tüm zamanlarına ve türlerine günün her saati yer verir.

Amacı Türkiye’de Rock müziğinin dinlenilirliğini arttırmak ve yapılan/yapılacak organizasyonlara sonuna kadar destek vermek, Türkiye’deki Rock müziğin tüm örneklerine yer vererek, ülkemizdeki müzik piyasasının gelişmesinde önemli rol oynamaktır.

Rock FM

Radyo Kanalı İletişim
E-posta: info@rockfm.com.tr
İnternet Sitesi: http://www.rockfm.com.tr
Ofis: Altunizade / Üsküdar
Yer: Istanbul, Turkey

Rock FM

Radyo Kanalı Frekans
İstanbul 94.5 frekansından karasal yayınını dinleyeceğiniz radyo kanalı, istenirse internet üzerinden online olarak dinlenip, takip edilebilmektedir.Rock FM radyo kanalı binlerce kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Yapılan Yorum Sayısı 1

  1. orçun

    biraz daha rock arşivinizi genişletmelisiniz.

Bir cevap yazın