Dost FM Radyo Mastika
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Romantik Radyo

romantik-radyo

Romantik Radyo

Romantik Radyo, İzmir’den 101.0 frekansı ile Yabancı müzikler yayınlamaktadır.Aşk parçalarının dinleyici ile buluştuğu Romantik Radyo, karasal yayından dinlenebildiği gibi internet üzerinden online olarak da dinlebilmektedir.Web sayfamızın bu sayfası, Romantik Radyo dinleyebilmeniz için ayrılmıştır.

Romantik Radyo

FM Radyo Hakkında
1993 yılında yayın hayatına başlamıştır. Romantik Radyo, merkezi İzmir’de olan bir radyo kanalıdır. Frekansı 101.0′dir. Romantik Radyo 2004 yılında RAYAD tarafından ” İzmir’in en çok dinlenen yabancı müzik kanalı ” ödülüne layık görülmüştür.


Dinç Bilgin’in sahibi olduğu “Yeni Asır Gazetesi”‘ne bağlı olarak kurulan ve uzun süre bu gruba bağlı bir medya kuruluşu olarak kalan radyo kanalı, TMSF’nin Holding şirketlerine el koyması ile devletin eline geçmiştir. Yapılan ihale sonucu ile öncelikle Ciner Grubuna daha sonra tekrarlanan satışla Sabah Gazetesi ve Atv ile birlikte Çalık Holding tarafından satın alınmıştır.

Romantik Radyo

FM Radyo İletişim
Turkuvaz İzmir Gazete Dergi Basım Yayım A.Ş.
Gaziosmanpaşa Bulvarı No:5 Çankaya 35210
Tel: 0 232 441 50 00
Fax: 0 232 446 42 22
info@romantikradyo.com.tr

Romantik Radyo

FM Radyo Frekansları
İzmir 101.0 FM frekansını kullanarak karasal yayına bağlanabilirsiniz.Birbirinden güzel Slow Yabancı Aşk parçalarını bulabileceğiniz Romantik Radyo, kesintisiz olarak sizlere 24 saat yayın yapmaktadır.

Bir cevap yazın