Radyo Mastika Radyo Eksen
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Trt Nağme

trt-nagme

Trt Nağme

Trt Nağme, 101.6 FM frekansından yayın yapmaktadır.Türk Sanat Müziği parçalarının paylaşıldığı Trt Nağme, yıllardır kaliteli bir şekilde faaliyet göstermektedir.TSM dinlemek isteyenlerin yıllardır ilk tercihleri arasında yer almaktadır.Sizlerde Trt Nağme radyoyu takip etmek isterseniz, bu sayfamızı kullanabilirsiniz.

Trt Nağme

FM Radyo Hakkında
TRT Nağme 6 Mayıs 2009’da yayınına başlayan TRT Nağme, FM vericilerinden, internet ve uydu üzerinden Türk Sanat Müziği severlerle buluşuyor.TRT Nağme yayınlarında 24 saat kesintisiz Türk Sanat Müziği’ne yer veriliyor.TRT arşivinden seçme eserler ve yeni kayıtlar TRT kalitesiyle TRT Nağme’de sunuluyor.

Dinleyebilmek için flash player eklentisi kurmalısınız.

Yayının Gitmesi Halinde Sayfayı Yenileyiniz!


Hani hep yakınırız ya; bilimsel ve teknolojik gelişmelerin ülkemize geç girmesinden… Radyoculuk açısından durum tam tersidir oysa. 6 Mayıs 1927’de, dünyayla neredeyse aynı anda başlar Türk toplumunun radyo serüveni. 1 Mayıs 1964’de TRT’nin kurulmasıyla da yepyeni bir ivme kazanır.

Bugün TRT Radyoları; kamu yayıncılığı sorumluluğu, tarafsız ve ilkeli yayıncılık anlayışı, doğru ve güzel Türkçesi, haber, bilgi, eğitim, kültür, müzik, eğlence içeriğiyle; ülkenin her köşesine, toplumun her kesimine seslenmektedir.

TRT Türkiye Radyoları; Radyo-1, Radyo-2 (TRT FM), Radyo-3, Radyo-4, 5 Bölge Radyosu (Antalya, Çukurova, GAP-Diyarbakır, Erzurum, Trabzon), Türk Sanat Müziği sevenler için Nağme, Türkü dostlarına yönelik TRT Türkü, TRT Radyo Haber Kanalı ve uluslararası radyo kanalları Türkiye’nin Sesi Radyosu(32 dil) ve Avrupa FM ile radyo yayıncılığı alanında ülkemizde ve dünyada etkin bir güç konumundadır.

Trt Nağme

FM Radyo İletişim
Trt Genel Müdürlüğü
Telefon (Santral) : 0 312 463 43 43
Adres : TRT Genel Müdürlüğü Turan Güneş Bulvarı 06109 OR-AN ANKARA

Trt Nağme

FM Radyo Frekansları
FM 101.6’dan Trt Nağme kanalını dinleyebilirsiniz.Karasal yayını tercih edenlerden değilseniz, internet üzerinden online olarak Trt Nağme dinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın