Radyo En Radyo Megasite
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Türk Rap FM

turk-rap-fm

Türk Rap FM

Türk Rap FM, çeşitli Rap müziklerini kullanıcılarına dinletmektedir.Tür olarak nadir bulunan radyolardan olan Türk Rap FM, bu alanda oldukça iyi bir konumdadır.Birbirinden güzel Rap türünde parçaları bulabileceğiniz Türk Rap FM, internet üzerinden dinlenebilmektedir.Online olarak dinlemek için bu sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Türk Rap FM

Radyo Kanalı Hakkında
TurkRapFm.Net 7/24 Türkçe Rap Radyosu Adı İle Hakan Altuntaş Ve Arkadaşlarının Yardımları İle Aralık 2010′da İSTANBUL/Yenibosna’da, İlk Tek Tarafsız Rap Radyosu Misyonu İle Yayın Hayatına Başlamıştır.


Kurulma Hedefi
Türkiyedeki Onlarca Rap Radyosu Olmasına Karşın Kalite Eksikliği Görüldüğünden İhtiyaç Duyularak Siz Değerli Dinleyenlerimizin Hizmetine Sunulmuştur. Turkrapfm.net Siz Rap Severler Adına Daha Kaliteli Yayınlar Yapmak adına 7/24 Türkçe Rap Yayınları İle Kesintisiz Radyo Yayını Yapmaktır. Ve Rap’i Genel Kitle Dışında Alternatif Müzik Olmaktan Çıkarmak Amacı İle Hizmettedir. Turkrapfm’in Kurulma Amacına Uygun Olarak Ve Türkiye’de Diğer Radyolar’da Bulunmayan Tarafsız Yayın Amaçları Arasında Bulunmasıdır.Ve Gün İçerisinde Sayısız Deneyimli Dj’leri İle TürkRapFm.Net Kulaklarınıza Düzgün Kaliteli Yayınlarına Devam Etmekte’dir.

Türk Rap FM’in Yaptıkları Yapacakları ;
TurkrapFm’in Underground Mcler’e ”Geleceğin MC’si Sen Ol” Sloganı İle Tanıttığı TurkRapFm Compilation 2011 Adlı Toplama Albüm Yarışması Projesi İle Türkiye’deki Yer Altındaki Mclere Destek Verdiğini Gösterdi.
Bunun Yanı Sıra ”Parçanı Gönder Yayınlayalım Undergorund’a Tam Destek” Projesi İle’ de Djlermiz Gelen Parçaları Canlı Yayın’da Diğer Dinleyicilerimiz İle Paylaşarak, Misyonunu Genişletmektedir.

Türk Rap FM

Radyonun İletişim Bilgileri
– Hakan Altuntaş (turkrapfm.net@hotmail.com)
– Aykut Zebek (kisraiyan@turkrapfm.net)
– Özkan Yılmaz (zatibednam@turkrapfm.net)
– Alican Karagöz (alicankaragoz@turkrapfm.net)

Türk Rap FM

Radyoya Ait Frekanslar
Türk Rap FM, sadece internet üzerinden dinlenip, takip edilebilen bir radyo kanalıdır.Eğer sizlerde Rap müzik türüne gönül vermişseniz, bu radyoyu listenize eklemenizi öneririz.Oldukça güzel Rap müziklerin çıktığı Türk Rap FM, burada yayında.

Bir cevap yazın