Joy FM Radyo Mydonose
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Türkü Radyo

turku-radyo

Türkü Radyo

Türkü Radyo, internet üzerinden yayın yapmakta olan bir web radyosudur. Türkü Radyo yayın türü olarak Yöresel, Halk türkülerine yer vermektedir. Oldukça fazla dinleyicisi bulunan radyo kanalı buradan online olarak dinlenebilir. Sizlerde Türkü Radyo dinlemek istiyorsanız, tek yapmanız gereken bu sayfamızı ziyaret etmek.

Türkü Radyo

FM Radyo Hakkında
Siz Değerli dostlarımızı türküsüz türkülerimizi de kimsesiz bırakmamak için gece gündüz her şart ve her koşulda yayınlarımız devam edecektir.


Şu an ki dinlediğiniz yayınımız serverimizin özel bir hizmetidir. Gün içerisinde dinlemek istediğiniz türkülerimizi istek panelinden bize iletirseniz , biz de ertesi günün proğramında sizlere cevap vermeye calışırız. Böyle bir uygulama başlatmamızın en büyük sebebi yayıncı dostlarımızın yeterince zamanının olmamasından kaynaklıdır. Anlayışınız ve Türkü Radyo’ya bağlılığınız için hepinize yürekten teşekkürü bir borç biliyoruz.

Türkü Radyo

FM Radyo İletişim
E-mail: turkuradyo@turkuradyo.net
Bu mail adresini kullanarak Türkü Radyo’ya ulaşabilir, görüş ve düşüncelerinizi iletebilirsiniz.

Türkü Radyo

Radyo Frekansları
Bu radyo FM bandı üzerinden yayın yapmamaktadır. Bu yüzden frekans bilgiside bulunmamaktadır. Karasal yayına geçtiği takdirde buraya ekleyerek sizlere bilgi vereceğiz. Şimdilik Türkü Radyo dinleyip takip edebilmek için bu sayfamıza gözatınız.

Bir cevap yazın