Dünya Radyo Yozgat Fm
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Vizyon Türk

Vizyon Türk

Vizyon Türk

Vizyon Türk 106.6 frekansından arabesk ve slow müzik türünde yayın yapmakta olan bir radyo istasyonudur.Vizyon Türk dinleyicilerine kaliteli yayınlar yaparak onları günlük sitreslerinden ve yorgunluklarından alarak keyifli dakikalar geçirtmektedir.Bundan dolayı size Vizyon Türk’ü öneriyoruz.Ayrıca radyoyu sitemiz üzerinden dinleyebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.Şimdiden radyom olarak keyifli dinlemeler dileriz.

Vizyon Türk Hakkında

1995 tarihinde yayın hayatına merhaba diyen radyomuz yeni yayın dönemin de yepyeni programları ile yine tüm dinleyicilerin vazgeçemediği bir adres oldu. Dinleyici kitlesini her geçen gün artırarak tüm Türkiye’ ye ve ardından tüm dünya ya ulaşmayı hedefleyen Vizyon Türk küçük büyük herkesin kalbini çalmış olduğu şarkılarla fetih ediyor. Marka olma yolunda hızlı ve emin adımlarla ilerleyen Vizyon Türk bir yandan da sizin ürün ve hizmetlerinizi herkese duyurmayı ve sizin bir marka olmanız konusunda elinden gelen tüm desteği veriyor.

Müzik insan yaşamın ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Ruha hitap eden sevgiyi, umudu, mutluluğu, hüznü saygıyı aşkı anlatan duygulara hitap eden tek araçtır . Ayrıca bizim dinlediğimiz gibi bizden sonraki nesillere, çocuklarımıza, torunlarımıza da zamanı kendi zamanımızdaki müzik ve şarkı kültürünü de sevdirmek, dinletmek istiyoruz. Vizyon Türk ‘ ü diğer radyolardan ayıran en büyük özelliği hiçbir siyasi görüşü temsil etmemesidir.

Vizyon Türk İletişim Bilgileri

Telefon:
0212 580 52 52
0212 624 97 77
E-mail:
info@vizyonturk.com.tr
Adres:
Telsiz Mah. Birlik Cad. No:2 Kat:4 Küçükçekmece – İstanbul

Vizyon Türk Frekans Bilgileri

106.6 frekansından karasal yayını gerçekleştirmektedir.Vizyon Türk canlı olarak sitemizden dinleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın