Kral FM İstanbul FM
Popüler Radyolar En Son Yorumlar

Zemzem FM

zemzem-fm

Zemzem FM

Zemzem FM, internet üzerinden yayın yapmakta olan bir radyo kanalıdır.İçerik olarak Din ve Tasavvuf konularını kendine amaç edinmiş olan radyo, online olarak buradan dinlenebilmektedir.Çeşitli tematik programları, ilahileri vb. yayın akışlarını bulabileceğiniz radyo kanalı, sizlerle…

Zemzem FM

Radyo Hakkında
Radyomuz İstanbul Merkezli Olup 1994 Yılından Yayına Başlamışdır 1998 Yılında Yasallaşarak A.Ş olmus ve 2009 Yılından Beri Zemzem FM Olarak Yayın Yapmakdadır.


Yayına Başladıgı Kısa Bir Sürede Dinleyenlerının Büyük Beyenisini Kazanmıs Dini Radyolarda Biridir.Yayıncılıkta istikrar ve devamlılık, sabit bir dinleyici profili için çok önemlidir.Dinimiz İSLAM’ı yaşatma ve tanıtma adına üstlendiği misyonu sayesinde duyarlı ve sabit bir dinleyici kitlesi oluşturmayı başarmıştır. Kaliteli Sohbetler Kaliteli Programcılarıyla bu radyo Size Yeter.

Zemzem FM

Radyo İletişim
Adres: GaziPaşa Cd. Mahir Çelebi İş Merkezi No:52 Kat :4
Tel : 02164916096
Fax : 02164916098
E-Posta : info@zemzemfm.com

Zemzem FM

Radyo Frekans
FM bandı üzerinden yayın yapmamaktadır.Eğer sizlerde ilahileri ve tematik programları dinlemeyi seviyorsanız, bu sayfamızı ziyaret ederek Zemzem FM dinleyebilir, paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın